Öngösterim Görseli

Türk Sanayisi, Türkiyenin ilk ve tek Endüstriyel Varlık Yönetimi zirvesinde buluşuyor. Böyle bir organizasyonda tam da aradığınız kişilerle kontak kurma şansına sahip olabilecekken bu fırsatı kaçırmak istemeyeceğinizden eminiz. İnteraktif geçecek organizasyon içerisinde birbirinden keyifli bir çok etkinlik esnasında uzun zamandır tanışmak istediğiniz yetkililer ile samimi ortamlarda tanışma fırsatı bulacaksınız

Asset

Özel Konuklu Sohbetler

Organziasyonun değişik saatlerinde görüşleri merak edilen konuklarımız katılımların sorularınız cevaplayacak.

Biz çay simitçiyiz, ve Bir fincan kayvenin 40 yıl hatırı var buluşmaları

Çay simit ve kahve bizim kültürümüzde hemen herkes için önemlidir. Çay ve simit ile topluca kahvaltı etmemiş kimse yoktur. Biz çay simitçiyiz, ve Bir fincan kayvenin 40 yıl hatırı var buluşmaları : Çay simit ve kahve bizim kültürümüzde hemen herkes için önemlidir. Çay ve simit ile topluca kahvaltı etmemiş kimse yoktur. Hepimiz için sıcak sohbetler bu ortamlarda gerçekleşmiştir. Kahve ikramı da bizler için önemlidir. Çünkü 40 yıl hatırı vardır. Etkinliğin bu ikram zamanlarında güzel sohbetler ve faydalı işbirlikleri ortaya çıkacağından eminiz

Start-up ve Distribütörlük Buluşmaları

Türkiye son dönemde çok fazla girişimci özellikle Endüstri 4.0 ve dijitalleşme alanında yer almaya başladı. Bu girişimcilerin partnerler, yatırımcılara ve müşterilere ihtiyacı var. Bu girişimciler ile bu yeni teknolojilere ilgi duyan tesis mühendisleri, proje geliştiricileri ve yatırımcıların buluşabileceği bir platform sizleri bekliyor.
dijital-donusum

Dijital Dönüşüm Konferansı

Artık herşey dijital dünyaya taşınıyor. Bu konferansta dijital dönüşüm yolculuğuna çıkmış ve deneyim kazanmış mühendisler, yöneticiler ve Dijital dönüşüm direktörleri, Genel Müdürler, Yönetim kurulu üyeleri bu yolculuğa yeni çıkanlara deneyimlerini anlatacak. Aynı zamanda Dijital dönüşüm yolculuğunda şriketlerin yanında yer alan çözüm ortakları da bu yolculukta yaşadıkları tecrübelerle bu yolculuğa yeni çıkanlara ışık tutacak.
konferans

Seminer

Seminer bölümümüz Endüstriyel tesislerde çalışan mühendislerin gerçekleştirdikleri verimlilik, dijtal dönüşüm, güvenilirlik odaklı varlık yönetimine geçiş, kesitirimci bakım yöntemlerindeki deneyimleri, robotlarda bakım, endüstri 4.0 uygulamaları ile uyum, varlık yönetimi yazılımları ve benzeri konulardaki deneyimlerini paylaşacakları biro tam yaratacak. Bu deneyimlerden faydalanmak isteyen yüzlerce mühendis ile bu ortamlarda buluşabileceksiniz.
ozel-konuk

IAM4.0 Akademi eğitimleri

Organziasyonumuzun fark yaratan bölümü ise sertifikalı IAM4.0 akademi eğitimleridir. Her Teknik adamın ve dijital dönüşüm direktörünün ihtiyaç duyabielceği eğitim seçeneklerinden oluşan 3 günlük eğitim ve sertifka paketlerini değerlendirerek bu eğitimlerden sertifika alacak bu katılımcılar mutlaka merceğinizde olması gereken kişilerdir.

40 üzeri Sergi Alanı

100 üzeri Konuşmacı

100 üzeri Katılımcı

Stand Paketi

Size geri dönüşü en yüksek olacak bu organizasyona standınız ile katılın.

Sponsor Paketi

Birbirinden etkili ve eşsiz sponsor paketlerimizle görünürlüğünüzü artırın.

Sunum - Eğitim Paketleri

Anlatacak değerli bilginiz veya sertifika eğitiminiz varsa mutlaka bilgimiz olsun.

İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR 19-21 EKİM 2022

Yerinizi Alın