Öngösterim Görseli

Katılımcı Bilgi Merkezi

Bu bölümde fuara stand kiralamak sureti ile katılmak isteyen şirketlerin ihtiyaç duyabilecekleri bir çok bilgi verilmiştir. Yine de sorularınız olursa bilgi@iam40.org e-posta adresine sorulanınızı gönderebilirsiniz.

Fuar katılım koşulları ve genel bilgiler

Stand hizmetleri genel bilgiler​

Standlı katılım yapmak isteyen kuruluşlar paket stand tercih edebilecekleri gibi, özel tasarım stand ile de katılabilirler. Paket standlar standart/modüler olarak Zirve Yönetimi tarafından kurulmaktadır. Özel Stand tasarım hizmeti talebiniz olması durumunda lütfen bilgi için başvurunuz :

Fatih Onkar
+90 532 263 25 60
fatih@yapex.com

Takvim

Özgün Stand projelerinin onaylatılması (en geç) : 30 Eylül 2022
Özgün Stand Kurulumu çalışma gün ve saatleri : 17-18 Ekim 2022, 09.00-22.30
Standart standların kurulu halde firmalara teslimi : 18 Ekim 2022, 11.00
Standart/Modüler standlar için firma çalışma saatleri : 18 Ekim 2022, 11.00-22.30
Sergi Standlarının Sökümü : 21 Ekim 2022, 23.00 e kadar tamamlanmalıdır

Sıkça Sorulan Sorular

Standart/Modüler standlar, aydınlatmaları ve 1 adet grup priz ile elektrik bağlantısı hazır olarak teslim edilir. Özel tasarım standlar için klemens uçlu kablo ile elektrik bağlantısı verilir, stand içi sigorta panosu, elektriğin stand içi dağılımı ve aydınlatmalar katılımcı firma veya stand taşeronu tarafından yapılır.
Özgün standlarda uygulanabilecek maksimum stand yüksekliği 3,5 m dir.
Dijital baskı ve uygulama/giydirme hizmetimiz bulunmaktadır. Lütfen fiyat alınız.
Stand yapımı ve yerleşimi için salona belirtilen saatlerde girilebilir. İlk hazırlık gününde giriş yapmadan önce Teknik Büro Yönetimi’ne müracaat edilir ve gerekli belgeler imzalandıktan sonra stand teslim formu alınır ve salona o şekilde malzeme indirilebilir. Salonda, ahşap veya metal kesme, kaynak, boya yapılamaz. Stand tasarımı ve uygulamasında bu hususa dikkat edilmesi gerekir.

Zirve günlerinde sergi alanındaki standlarda bulunacak katılımcı firma yetkilileri için yaka kartları Zirve Yönetimi tarafından önceden hazırlanır ve Zirve açılış günü Teknik Büro’dan katılımcılara teslim edilir. Kartı hazırlanacak isimler önceden bildirilmelidir.

Direkt olarak biz hizmet vermiyoruz ancak hizmet aldığımız kurumu öneriyoruz. İhtiyaç olması durumunda Zirve Yönetimine başvurunuz.
Ekstra malzeme/mobilya ihtiyaçlarınızı stand taşeronumuzdan sağlayabilirsiniz. Talep olması durumunda Zirve Yönetimine başvurunuz.
Kokteyl verebilirsiniz ancak prosedür gereği dışarıdan yiyecek/içecek getirilmesine izin verilmemektedir. Zirvenin yapıldığı Kongre merkezinden bu hizmeti alabilirsiniz. Talep olması durumunda Zirve Yönetimine başvurunuz.

Sorularınız için bize yazın: bilgi@iam40.org

İSTANBUL LÜTFİ KIRDAR 19-21 EKİM 2022

Yerinizi Alın