Öngösterim Görseli

IAM4.0 Endüstrinin, endüstriye ürün sağlayıcıların, kanun koyucuların ve denetleyicilerin, bilim insanlarının buluşup tartışabileceği, yenilikleri ve çalışmalarını sergileyebileceği, başarılı projelerini anlatabileceği, birbirlerine örnek olabilecekleri bir organizasyondur. Endüstriyel tesislerin yatırımcıları ile tesis içinde çalışanların arasındaki iletişimi güçlendirecektir. Sahada çalışan ekibin, yatırımcıların hedeflerini daha iyi anlamasını, yatırımcıların ise sahadan gelen sesleri dinleyip yatırımlarının değerlerini arttıracak projelere onay vermelerini sağlayacaktır. Aynı sektörde çalışan tesislerin başarı hikayelerini birbirleri ile paylaşma kültürünü yaygınlaştırıp birbirlerini daha yukarıya taşımaları için ılımlı bir rekabet ortamı da yaratacaktır. Start-up şirketleri desteklediğimiz bu ortamda seçilmiş start-up firmalarının çözümlerini tanıma ve yatırım yapma imkanı da bulacaksınız.

hakkimizda

Eğitim, Konferans, Seminerler, Şirketlerden Çözümler…

IAM4.0 akademi eğitimleri ile birbirinden değerli eğitmenlerden çok faydalı bulacağınız sektörünüze özel hazırlanmış eğitimlere katılın ve sertifikanızı alın. Ayrıca uzman konuşmacılarımızın deneyimlerini paylaşacakları interaktif Konferans ve Seminerlere katılın. Şirketlerin son teknoloji çözümlerini sundukları özel platformda ilginizi çeken çözümleri öğrenmek için Sergi alanındaki sunum alanını da ziyaret edebilirsiniz.

Sergilemeler…

Sergi alanımızda Güvenilirlik Odaklı Varlık Yönetimi, Proses yönetimi, Dijitalleşme, Enerji Verimliliği alanlarında ürün ve servis sunan 40’ın üzerinde şirket yer alacaktır. Şirketlerin yetkilileri ile buluşabilir, merak ettiğiniz bir çok ürünü hızlıca inceleyebilir ve şirketlerin sundukları çözümleri dinleyebilirsiniz.

Keyifli Buluşmalar…

IAM4.0 organizasyonu katılımcı ve ziyaretçilerinin iş bağlantılarını geliştirmeye odaklanır. Bu amaçla etkinlik esnasında Açık Büfede Türk lezzetleri, “Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı”, “Biz Çay-Simitçiyiz”, “Start-up Buluşmaları” ve yarışmalar, seminerler, konferanslar, lansman faaliyetleri yer almaktadır.